İş bu bilgilendirme metni, Atax Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. (bundan böyle ATAX YAZILIM olarak ifade edilecektir)’nin “veri sorumlusu” sıfatıyla, 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (Kanun)’nun 5, 6, 9. ncu maddesi kapsamında, “Açık Rıza” sının alınması amacıyla hazırlanmıştır.

Açık Rızanız kapsamında İşlenecek Kişisel Verileriniz şunlardır;

  • Kimlik Bilgileri    : Ad, soyad,
  • İletişim Bilgileri  : Telefon no, mail
  • Finans                 : Banka, Kredi kartı bilgileri

Kişisel verileriniz ATAX YAZILIM tarafından ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek şartıyla veri sorumlusunun meşru menfaatleri için zorunlu olması ve açık rızanın alınması hukuki sebebine dayalı olarak, ilgili kişilerden doğrudan elektronik ortamda temin edilmekte  otomatik şekilde işlenmekte ve ilgili mevzuat hükümlerine göre saklanmaktadır.

Kişisel Verileriniz;

Ödeme yöntemine, üyeliğine ve siparişine ilişkin bilgilerin, ödemenin gerçekleştirilebilmesi ve ödeme usulsüzlüklerinin önlenmesi, araştırılması ve tespit edilmesini temin amacıyla iyzico Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ye aktarılacak ve iyzico tarafından https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi/ adresindeki Gizlilik Politikası’nın en güncel halinde açıklandığı şekilde işlenecek ve saklanacaktır.

Açık Rıza’nızı geri almak için dilediğiniz zaman info@ataxyazilim.com mail adresine e-posta gönderebilir ya da size gönderilen iletilerde yer alan çıkış linkine tıklayabilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Politikamıza ve Kanunu’nun 11. Maddesi uyarınca sahip olduğunuz haklarınız ile ilgili detaylı bilgiye www.ataxyazilim.com adresinde yer alan “Kişisel Verilerin Korunması” bölümünden ulaşabilirsiniz.